Общинска избирателна комисия Хайредин


РЕШЕНИЕ
№ 81
Хайредин, 28.10.2019

ОТНОСНО: ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

  1. Общинската избирателна квота е Сто осемдесет и два гласа 182 гласове.

(с думи)                               (с цифри)

 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:

 

Имена на общински съветници

БРОЙ ГЛАСОВЕ

      с думи                                   с цифри

…………………………………………

  ……………                            ……………

…………………………………………

  ……………                            ……………

…………………………………………

  ……………                            ……………

 

ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

                                    единадесет                                               11

                                      (с думи)                                            (с цифри)

 

  1. IV. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

     с думи                                   с цифри

1.

ПП ГЕРБ

      един                                               1

2.

МК Земеделски народен съюз(ВМРО – БНД)

        два                                               2

3.

МК „Български Демократичен Съюз “РАДИКАЛИ“ (ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ПП АБВ (Алтернатива за Българско Възраждане),ПП Движение за Права и Свободи-ДПС, ПП ВОЛЯ)

  шест                                                    6

4.

МК „БСП за България(ПП НИКОЛА ПЕТКОВ)“

  два                                                        2

 

  1. V.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

№ в бюле-тина-та

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в под-режда-нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

№ на спи-сък

Брой

предпо-читания

1.

ПП“НОВА АЛТЕРНАТИВА“

1.

Валери Емилов Петров

А

47

 

 

2.

Тимчо Колев Петров

А

27

 

 

3.

Методи Сандов Сашов

A

26

 

 

4.

Кристиян Данаилов Георгиев

А

14

 

 

5.

Радко Бисеров Огнянов

Б

7

 

 

6.

Методи Валентинов Евлогиев

Б

5

 

 

7.

Валери Линков Панов

Б

3

 

 

8.

Наташа Петрова Евлогиева

Б

5

 

 

9.

Кирил Цонов Маринков

Б

3

 

 

10.

Георги Илиев Петров

Б

3

 

 

11.

Тони Грингов Борисов

Б

0

2.

Коалиция „Ние,Гражданите“

1.

Милчо Кръстев Банчовски

А

9

 

 

2.

Катриона Макензи База

А

7

3.

ПП ГЕРБ

1.

Силвия Николова Крумова

А

114

2.

Петя Цветанова Фуренска

А

22

3.

Галина Евлогиева Минкова

A

19

4.

Миглена Бориславова Василева

А

17

5.

Атанас Титов Атанасов

Б

8

6.

Мария Димитрова Цветанова

Б

7

7.

Ирена Иванова Игнатова

Б

7

8.

Харитина Богданова Маринова

Б

9

9.

Маргарита Цветкова Димитрова

Б

2

10.

Любка Валериева Василева

Б

13

11.

Петранка Христова Петрова

Б

4

 

 

 

 

 

4.

Местна коалиция „Земеделски народен съюз(ВМРО – БНД)

1.

Георги Кръстев Георгиев

А

113

 

 

2.

Славка Георгиева Цветкова

А

54

 

 

3.

Цветан Любенов Кюковски

A

24

 

 

4.

Ива Витанова Евтимова

А

23

 

 

5.

Красимир Дишков Бекяров

А

20

 

 

6.

Людмил Георгиев Симеонов

Б

16

 

 

7.

Янислав Володиев Принов

Б

10

 

 

8.

Георги Цветков Григоров

Б

17

 

 

9.

Пламен Илиев Кюковски

Б

6

5.

Местна коалиция„Български Демократичен Съюз“РАДИКАЛИ“(ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ПП АБВ(Алтернатива за Българско Възраждане),ПП движение за Права и Свободи – ДПС,ПП ВОЛЯ)

1.

Светла Петрова Кирова

А

261

2.

Димка Данаилова Димова

А

142

3.

Ангел Димитров Стефанов

А

142

4.

Красимир Миланов Чангалов

А

100

5.

Магдалена Горанова Линдова

А

87

6.

Искра Иванова Гиздова

А

83

7.

Румен Христов Първанов

Б

51

8.

Пепа Младенова Христова

Б

53

9.

Пламен Ангелов Калеев

Б

56

10.

Росен Красимиров Деков

Б

49

11.

Кирил Василев Ангелов

Б

9

6

Местна коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ (ПП НИКОЛА ПЕТКОВ)“

1

Радослав Тодоров Стойков

А

87

2

Ирина Николова Цонова

А

55

3

Галина Костадинова Здравкова

А

42

4

Борис Михайлов Тодоров

А

26

5

Сашо Венков Тишов

А

23

6

Кирил Тодоров Кирилов

Б

17

7

Ангел Димитров Хлебарски

Б

12

8

Валерия Ивайлова Валентинова

Б

14

9

Ангел Георгиев Младенов

Б

10

10

Соня Цветкова Иванова

Б

7

11

Милена Ангелова Ценовска

Б

15

 

 

(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.

 

  1. VI. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛН

1. Ангел Димитров Стефанов

Местна коалиция„Български Демократичен Съюз“РАДИКАЛИ“(ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ПП АБВ(Алтернатива за Българско Възраждане),ПП движение за Права и Свободи – ДПС,ПП ВОЛЯ)

******

2. Георги Кръстев Георгиев

Местна коалиция „Земеделски народен съюз(ВМРО – БНД)

*******

3. Димка Данаилова Димова

Местна коалиция„Български Демократичен Съюз“РАДИКАЛИ“(ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ПП АБВ(Алтернатива за Българско Възраждане),ПП движение за Права и Свободи – ДПС,ПП ВОЛЯ)

*******

4. Ирина Николова Цонова

Местна коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ (ПП НИКОЛА ПЕТКОВ)“

*******

5. Искра Иванова Гиздова

Местна коалиция„Български Демократичен Съюз“РАДИКАЛИ“(ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ПП АБВ(Алтернатива за Българско Възраждане),ПП движение за Права и Свободи – ДПС,ПП ВОЛЯ)

*******

6. Красимир Миланов Чангалов

Местна коалиция„Български Демократичен Съюз“РАДИКАЛИ“(ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ПП АБВ(Алтернатива за Българско Възраждане),ПП движение за Права и Свободи – ДПС,ПП ВОЛЯ)

*******

7. Магдалена Горанова Линдова

Местна коалиция„Български Демократичен Съюз“РАДИКАЛИ“(ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ПП АБВ(Алтернатива за Българско Възраждане),ПП движение за Права и Свободи – ДПС,ПП ВОЛЯ)

*******

8. Радослав Тодоров Стойков

Местна коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ (ПП НИКОЛА ПЕТКОВ)“

*******

9. Светла Петрова Кирова

Местна коалиция„Български Демократичен Съюз“РАДИКАЛИ“(ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ПП АБВ(Алтернатива за Българско Възраждане),ПП движение за Права и Свободи – ДПС,ПП ВОЛЯ)

*******

10. Силвия Николова Крумова

ПП ГЕРБ

*******

11. Славка Георгиева Цветкова

Местна коалиция „Земеделски народен съюз(ВМРО – БНД)

*******

 

 

 

(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения:

няма

Председател: Лилия Мончева Пенева

Секретар: Маргарита Атанасова Стоянова-Малджанска

* Публикувано на 29.10.2019 в 16:38 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 91 / 03.11.2019

    относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО МАНАСТИРИЩЕ

  • № 90 / 03.11.2019

    относно: Вземане на решение за приключване работата на изчислителния пункт към ОИК.

  • № 89 / 31.10.2019

    относно: Промяна в състава на секция №063500007 на територията на Община Хайредин при провеждане на изборите за общински съветници и кметове, насрочени за 3 ноември 2019г.

всички решения